Łańcuch do piły STIHL 44 ogniwa 30 cm 3/8" 1.3 mm ARCHER D-050-44DL – moc i precyzja
Łańcuch ARCHER D-050-44DL 3/8" – 1.3 mm, 44 ogniwa, do prowadnicy 30 cm (12”). Wykonany ze stopu niklu, z chromowanymi ogniwami dla większej trwałości i precyzji cięcia. Pasuje do pilarek STIHL, Alpina, Oleo-Mac i innych kompatybilnych modeli.
Ilość
Łańcuch tnący ARCHER D-050-44DL to wysokiej klasy łańcuch zaprojektowany z myślą o maksymalnej precyzji cięcia i długiej żywotności. Przeznaczony do pilarek STIHL oraz innych marek wykorzystujących prowadnicę o długości 30 cm (12"). Idealny zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego.
Dane techniczne:
Do prowadnicy: 30 cm (12")
Skok: 3/8" LP (Low Profile)
Grubość ogniwa prowadzącego: 1.3 mm (0.050")